SWO bestuur / SWO boardmembers

Afbeelding

Voorzitter:  

Kristl Vonck
Universiteit Gent
De Pintelaan 185 1K12-IA 
9000 Gent, België 
Tel: +32 9 3324539 
Email: kristl.vonck@ugent.be  

 

Secretaris:
E.A. van Vliet, PhD
Academisch Medisch Centrum
Meibergdreef 9
1105 AZ Amsterdam
Tel: +31 20 5664369
Email: e.a.vanvliet@uva.nl

 

Bestuursleden:
Eleonora Aronica 
Academisch Medisch Centrum 
Meibergdreef 9
1105 AZ Amsterdam
Email: e.aronica@amc.uva.nl

 

Maeike Zijlmans
UMCU / Brain Center Rudolf Magnus
Postbus 85060
3508 AB  Utrecht
Email: g.j.m.zijlmans@umcutrecht.nl

 

Boudewijn Gunning
Stichting Epilepsie Instellingen Nederland (SEIN)
Achterweg 5
2103 SW Heemstede
Email: bgunning@sein.nl

 

Bestuurder externe contacten:
Rob Rouhl
School for Mental Health and Neuroscience
Maastricht University
Postbus 8500
6202 AZ Maastricht
Email: r.rouhl@mumc.nl 

 

Penningmeester:
Roland Thijs
Stichting Epilepsie Instellingen Nederland (SEIN)
Achterweg 5
2103 SW Heemstede
Email: rthijs@sein.nl